Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
17-10-2019 06:30
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
216 12,085
 
Akrepi
17-10-2019 12:20
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
934 14,218
 
Performer
17-10-2019 11:55
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
264 5,555
 
Akrepi
17-10-2019 11:02
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 1,804
 
Mistrece
17-10-2019 11:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
575 5,606
 
Viking
17-10-2019 10:58
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
608 8,095
 
Si Bora
17-10-2019 00:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
943 23,031
 
Gi de Masha
15-10-2019 17:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
312 8,606
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
15-10-2019 16:19
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
388 36,720
 
Rexhina
15-10-2019 15:07
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
60 779
 
Rexhina
15-10-2019 05:45
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
398 35,130
 
Ice
15-10-2019 04:54
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
393 9,369
 
Elushe
15-10-2019 00:28
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
38 636
 
Gi de Masha
13-10-2019 07:17
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
820 72,471
 
Rexhina
12-10-2019 04:42
nga Lea Shko tek postimi i fundit
840 49,293
 
Onyx
11-10-2019 19:00
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
627 24,773
 
Venom
11-10-2019 11:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
919 21,201
 
Eden
11-10-2019 00:00
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
168 2,818
 
Akrepi
10-10-2019 22:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
997 8,815
 
Mistrece
10-10-2019 21:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
284 9,147
 
Akrepi
10-10-2019 15:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,009 18,019
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 753 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur