Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Rex
19-10-2019 03:17
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
970 107,636
 
Dredhza
09-10-2019 23:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,104
 
doganieri
06-10-2019 23:44
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
11 364
 
Hawk
06-10-2019 19:34
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
553 58,965
 
Xhuljan
24-09-2019 19:56
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
113 9,370
 
Ajnej
23-09-2019 08:03
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
348 40,333
 
Fshatari
08-09-2019 12:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 101
 
SystemA
29-08-2019 17:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
261 33,547
 
Gi de Masha
23-08-2019 01:46
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
6 296
 
Gi de Masha
17-08-2019 00:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 138
 
Mano
10-08-2019 02:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 595
 
magnus
03-08-2019 19:11
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
16 501
 
Mandi
06-07-2019 03:45
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
10 240
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
22-05-2019 11:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 24,052
 
Kulpra
20-05-2019 13:29
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 1,049
 
Fshatari
17-05-2019 14:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
55 772
 
Ragnar
16-05-2019 21:16
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
3 213
 
Onyx
30-03-2019 11:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 328
 
Onyx
29-03-2019 20:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 216
 
Dredhza
29-03-2019 10:20
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 226
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 170 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur