Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Mbi forumin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!
20-12-2018 17:14 Shko tek postimi i fundit
46 792

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mbi forumin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
01-12-2016 19:17
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
158 49,646
 
Mandi
30-04-2015 02:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 4,154
 
Mandi
30-04-2015 02:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 4,645
Thumbs up
Mandi
03-02-2011 17:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 5,521
 
Erdhi Dimri
15-10-2019 00:11
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
22 1,481
 
Tema ėshtė lėvizur: King-Kongu... Monster apo moderator?
peshkaqeni33
- - -
Sondazh
Sondazh: Vbulletin vs xenforo (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
27-09-2019 13:08
nga r00t Shko tek postimi i fundit
22 1,079
 
Ice
23-09-2019 06:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
58 1,066
 
Mandi
15-09-2019 17:29
nga drague Shko tek postimi i fundit
33 1,662
 
Bad_Teacher
26-08-2019 13:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
23 853
 
Tema ėshtė lėvizur: elita M
SystemA
- - -
 
Llapi
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Qenka fshirė kjo temė!
Gi de Masha
- - -
 
Llapi
- - -
 
thirsty
17-07-2019 13:20
nga Regina Shko tek postimi i fundit
23 618
 
Mandi
15-07-2019 00:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
66 1,730
 
Mandi
30-06-2019 10:29
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
4 247
 
Gi de Masha
19-06-2019 19:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 1,025
 
Viking
02-06-2019 15:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
4 542
 
magnus
26-05-2019 18:11
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
130 2,481
 
Mandi
25-05-2019 00:55
nga magnus Shko tek postimi i fundit
75 9,538
 
Mandi
08-05-2019 20:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 3,500
 
Mandi
02-03-2019 22:02
nga drague Shko tek postimi i fundit
45 5,856
 
Kastrioti1443
14-02-2019 21:02
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1 386
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 165 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur