Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
26 750

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 46,144
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 33,267
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 26,641
 
Regina
13-06-2018 19:58
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
265 14,927
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
07-07-2019 21:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
253 38,706
 
Dardan.Ks
15-03-2015 14:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
167 65,781
Cool
KT2203
24-02-2018 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
166 28,161
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. rrėqebull
26-10-2016 22:34
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
161 40,117
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. hertzalbania
11-06-2013 08:02
nga HertzAwesome Shko tek postimi i fundit
144 21,413
 
Esther
13-02-2016 12:06
nga AAO Shko tek postimi i fundit
128 20,014
Sondazh
rolex
30-03-2019 09:32
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
125 7,945
 
Onyx
27-06-2019 13:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
125 2,375
 
Brari
03-05-2014 21:23
nga Ema Shko tek postimi i fundit
93 20,354
 
Dardan.Ks
26-03-2013 17:49
nga Mano Shko tek postimi i fundit
76 19,106
 
Mandi
14-06-2015 13:36
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
74 11,297
Question
4x4
06-06-2017 23:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 8,786
Talking
Ragnar
11-07-2016 21:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
69 12,427
 
Esther
24-04-2013 16:08
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
48 6,438
 
Pirati
14-11-2015 18:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
47 11,536
 
kanina
11-01-2019 15:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,669
 
Mandi
18-03-2016 01:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 7,633
 
par
20-07-2018 16:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 6,907
 
Onyx
09-05-2018 10:01
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 5,525
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur