Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga SystemA
24-08-2019 18:58 Shko tek postimi i fundit
46 1,417

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 122,505
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 146,999
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 60,956
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 149,211
 
Lea
23-08-2019 16:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
245 7,760
 
Esther
23-08-2019 14:10
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
483 5,354
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
23-08-2019 09:07
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
467 44,587
 
cool_shqype
17-08-2019 22:35
nga Eden Shko tek postimi i fundit
262 37,951
 
Elian70
17-08-2019 06:24
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 2,055
 
Onyx
14-08-2019 19:14
nga kanina Shko tek postimi i fundit
16 401
 
Beaute
11-08-2019 18:59
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
429 34,773
 
Ice
11-08-2019 16:25
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
28 947
 
Leaf
10-08-2019 09:26
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
58 899
 
Onyx
07-08-2019 13:25
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
45 786
 
cool_shqype
05-08-2019 11:11
nga Noellag Shko tek postimi i fundit
53 978
 
Onyx
02-08-2019 13:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
34 515
 
Onyx
01-08-2019 22:13
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
70 1,654
 
Angel69
01-08-2019 12:10
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
760 18,919
 
tipi engjellor
01-08-2019 11:22
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
423 57,462
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare duan meshkujt nga femrat?
Si Bora
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
28-07-2019 23:17
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,000 92,732
 
WALCHIRIA
25-07-2019 11:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
292 24,018
 
daniel00
16-07-2019 21:14
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
15 1,524
 
ARIS
15-07-2019 21:58
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
11 2,749
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 361 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur