Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-08-2019 20:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
170 49,078
Sondazh
Gi de Masha
15-11-2019 16:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
31 1,499
Sondazh
4x4
28-09-2019 03:43
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
177 23,630
Sondazh
Beaute
27-09-2019 11:33
nga Kęrlighed Shko tek postimi i fundit
23 3,152
Sondazh
4x4
27-09-2019 10:32
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
58 10,706
Sondazh
Angel`BoY
27-09-2019 10:31
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 3,159
Sondazh
Sondazh: Pershendetje :) (Temė me shumė faqe 1 2)
Alb
27-09-2019 00:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
20 3,697
 
Elian70
26-09-2019 23:36
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
114 9,968
 
Llapi
24-09-2019 15:26
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
38 2,102
Sondazh
Urban
30-08-2019 15:22
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
116 13,172
Sondazh
Beaute
28-08-2019 12:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
390 26,835
Sondazh
Romina
25-08-2019 16:16
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
506 47,144
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
24-08-2019 15:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
37 7,335
 
SystemA
23-08-2019 20:58
nga Darli Shko tek postimi i fundit
91 8,969
Sondazh
4x4
20-08-2019 11:02
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
361 68,383
Sondazh
Beaute
12-08-2019 00:08
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
270 36,654
Sondazh
Kryeplaku
11-08-2019 21:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
46 7,240
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alkoma
11-08-2019 15:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,916
Sondazh
Llapi
27-05-2019 10:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 1,018
Sondazh
Mandi
22-05-2019 06:24
nga par Shko tek postimi i fundit
90 14,459
Sondazh
4x4
23-04-2019 17:32
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
243 23,024
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 128 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur