Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kombėtare & Boterore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Mano
14-11-2019 22:44 Shko tek postimi i fundit
1,511 31,582
256 4,516
103 1,685
nga ZET
11-10-2019 01:43 Shko tek postimi i fundit
14 390
51 430
nga Dibran
26-09-2019 19:46 Shko tek postimi i fundit
48 1,962
27-08-2019 17:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
nga SystemA
13-11-2019 20:50 Shko tek postimi i fundit
227 12,962
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
740 16,487
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
11-11-2019 17:57 Shko tek postimi i fundit
78 2,230
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga Adea
11-11-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
88 2,858
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga Pirati
14-11-2019 10:20 Shko tek postimi i fundit
125 5,056
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga SystemA
12-11-2019 06:21 Shko tek postimi i fundit
158 7,463

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur