Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. ZET
17-11-2019 13:08
nga ZET Shko tek postimi i fundit
300 40,757
 
Mandi
21-11-2019 21:15
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
20 109
 
doganieri
21-11-2019 20:12
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
90 1,004
 
Gi de Masha
21-11-2019 10:37
nga Zana Shko tek postimi i fundit
76 1,280
 
Onyx
18-11-2019 18:34
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
371 8,884
 
edlin
18-11-2019 14:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
102 3,368
 
Duaje Siveten
17-11-2019 19:11
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
58 996
 
Gi de Masha
17-11-2019 14:59
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
218 3,119
 
doganieri
16-11-2019 15:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 153
 
Mandi
13-11-2019 15:10
nga Adea Shko tek postimi i fundit
1 134
 
Gi de Masha
07-11-2019 03:26
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 690
 
Gi de Masha
05-11-2019 11:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
36 742
Sondazh
Mandi
04-11-2019 22:18
nga Zana Shko tek postimi i fundit
137 3,171
 
Gi de Masha
03-11-2019 11:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 137
 
Ragnar
01-11-2019 23:07
nga dallas Shko tek postimi i fundit
24 501
 
Kastrioti1443
01-11-2019 15:04
nga drague Shko tek postimi i fundit
83 1,108
 
ZET
30-10-2019 01:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
23 366
 
Gi de Masha
29-10-2019 09:38
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
4 111
 
Mandi
29-10-2019 08:40
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 70
 
Gi de Masha
28-10-2019 19:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
8 132
 
doganieri
28-10-2019 12:14
nga AAO Shko tek postimi i fundit
2 91
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1152 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur