Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
27-08-2019 10:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
33 31,386
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 9,395
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,152
 
cool_shqype
16-11-2019 23:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
546 15,069
 
Mano
14-11-2019 19:35
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 116
 
Mandi
06-11-2019 21:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
66 4,203
 
doganieri
05-11-2019 21:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
15 215
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
05-11-2019 14:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
368 72,409
 
Viking
03-11-2019 14:14
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
68 1,364
 
Gi de Masha
02-11-2019 15:35
nga fla_muri Shko tek postimi i fundit
3 154
 
Gi de Masha
05-10-2019 22:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 2,056
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Superman
23-09-2019 21:49
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
35 4,634
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
13-09-2019 15:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
318 36,902
 
BARAT
04-09-2019 21:18
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 5,693
 
Dodon
28-08-2019 09:46
nga Ice Shko tek postimi i fundit
52 9,232
 
YOKO
01-08-2019 22:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 2,477
 
Mandi
26-06-2019 12:49
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
30 9,143
 
Beu_Shpata
13-06-2019 22:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 556
 
Mandi
12-06-2019 21:49
nga edlin Shko tek postimi i fundit
10 3,210
 
cool_shqype
28-05-2019 18:07
nga Linda Shko tek postimi i fundit
1,003 45,753
 
Gi de Masha
22-04-2019 20:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 2,356
 
ilirifcb
19-03-2019 22:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 649
 
Gi de Masha
17-03-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 285
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 180 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur