Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 09:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
10-11-2019 17:17
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
511 133,600
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
30-09-2019 10:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
133 65,650
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 13:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 154,850
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 158,158
 
Onyx
20-11-2019 23:40
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
59 1,260
 
daniel00
19-11-2019 16:22
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
19 1,836
 
Lea
19-11-2019 15:54
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
358 14,166
 
Kasėmi
19-11-2019 15:50
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
34 498
 
PuffetiNa
19-11-2019 15:03
nga Performer Shko tek postimi i fundit
40 7,858
 
cool_shqype
17-11-2019 23:11
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
309 43,294
 
Leaf
12-11-2019 21:48
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
57 9,569
 
WALCHIRIA
12-11-2019 16:42
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
297 25,282
 
Onyx
12-11-2019 16:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 74
 
bina
12-11-2019 15:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
169 13,138
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
12-11-2019 00:33
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
549 50,533
 
Fshatari
10-11-2019 21:54
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
51 1,756
 
Ice
01-11-2019 12:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
33 1,254
 
Elian70
07-10-2019 19:58
nga Eden Shko tek postimi i fundit
44 3,171
 
Leaf
03-10-2019 15:28
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
126 2,620
 
Si Bora
01-10-2019 20:03
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
186 4,273
 
ARIS
01-10-2019 18:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
99 20,614
 
Onyx
29-09-2019 19:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
73 1,734
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Ice
29-09-2019 17:53
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
104 4,831
 
thirsty
28-09-2019 06:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
263 27,390
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 364 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur