Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Rex
17-11-2019 04:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
997 111,852
 
Mano
14-11-2019 14:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
27 445
 
Nova_Design
05-11-2019 20:14
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 95
 
Dredhza
10-10-2019 00:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,158
 
doganieri
07-10-2019 00:44
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
11 398
 
Hawk
06-10-2019 20:34
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
553 60,033
 
Xhuljan
24-09-2019 20:56
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
113 9,578
 
Ajnej
23-09-2019 09:03
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
348 40,816
 
Fshatari
08-09-2019 13:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 129
 
SystemA
29-08-2019 18:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
261 33,915
 
Gi de Masha
23-08-2019 02:46
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
6 333
 
Gi de Masha
17-08-2019 01:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 155
 
Mano
10-08-2019 03:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 651
 
magnus
03-08-2019 20:11
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
16 527
 
Mandi
06-07-2019 04:45
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
10 260
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
22-05-2019 12:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 24,274
 
Kulpra
20-05-2019 14:29
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 1,073
 
Fshatari
17-05-2019 15:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
55 809
 
Ragnar
16-05-2019 22:16
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
3 237
 
Onyx
30-03-2019 11:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 350
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 172 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur