Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,731
 
Gon!
13-02-2016 23:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 9,352
 
Alkoma
03-02-2016 19:09
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
8 2,130
 
drague
18-01-2016 05:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 1,474
 
BLEDI_SH
14-01-2016 19:21
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 5,271
 
Gon!
03-08-2015 10:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,809
 
tété
19-04-2015 14:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
62 13,297
 
Alkoma
10-04-2015 20:34
nga drague Shko tek postimi i fundit
15 5,569
 
Edvin83
10-04-2015 00:25
nga tété Shko tek postimi i fundit
20 5,228
 
Gon!
02-04-2015 08:40
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
13 3,246
 
Gon!
18-03-2015 13:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 6,833
 
Gi de Masha
13-03-2015 19:50
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
8 2,397
 
Saura
23-02-2015 17:17
nga Saura Shko tek postimi i fundit
11 2,531
 
legjenda
22-02-2015 22:34
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 1,371
 
Saura
23-01-2015 21:18
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
30 8,620
 
Saura
15-01-2015 23:18
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
23 5,475
 
Rex
06-01-2015 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
16 4,831
 
Erida
16-12-2014 16:55
nga Ane Shko tek postimi i fundit
81 12,568
 
Si Bora
07-12-2014 11:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 9,294
 
Leaf
01-12-2014 18:22
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
4 2,913
 
Leaf
16-11-2014 01:16
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 1,936
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 158 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur