Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
08-11-2019 19:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
102 35,857
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
15-10-2019 14:47
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
454 95,117
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
18-09-2019 23:14
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
849 134,351
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
11-07-2019 06:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
87 26,447
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PUPA
20-05-2018 09:37
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
62 14,774
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 13:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 22,406
 
Ajnej
20-05-2018 09:24
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
23 11,535
Smile
Alkoma
20-05-2018 08:14
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
4 4,248
 
Forum-Al
13-04-2018 03:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 4,238
 
Forum-Al
19-03-2016 20:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 3,347
 
Loreal
08-12-2015 08:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 4,113
 
Elian70
30-10-2014 14:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 8,970
 
Forum-Al
04-03-2013 09:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,827
 
Forum-Al
19-07-2012 03:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,871
 
Alkoma
29-04-2011 20:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 3,579
 
Forum-Al
05-02-2011 23:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 3,969
 
Forum-Al
02-02-2011 07:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 4,573
 
Alkoma
18-01-2011 00:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,751
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 22:32
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
5 4,293
 
Forum-Al
07-01-2011 14:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 8,732
 
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,813
 
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,911
 
Forum-Al
12-12-2010 10:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,473
 
Forum-Al
04-12-2010 00:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,139
 
Forum-Al
31-10-2010 01:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 4,037
 
Forum-Al
19-09-2010 19:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,120
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur