Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 20:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 3,699
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 15:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 2,649
Lightbulb
hax0r
07-11-2019 14:17
nga dallas Shko tek postimi i fundit
1 94
Arrow
Robbery
31-10-2019 07:52
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
32 9,218
 
lonely_lion
21-04-2019 18:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,087
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
22-03-2019 09:05
nga Ice Shko tek postimi i fundit
21 6,582
 
alexmorco
13-11-2018 02:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 2,400
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 22:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 6,523
 
Fshatari
10-12-2017 13:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,774
 
lonely_lion
27-10-2017 21:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,567
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 13:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 13,445
 
Hoxy
15-09-2016 22:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 2,562
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 22:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 5,436
 
Gjeraldina
13-08-2015 00:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 2,328
 
gurax
22-06-2015 11:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 3,422
 
inc-seo
24-04-2015 21:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 2,210
 
inc-seo
23-04-2015 19:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 1,430
 
inc-seo
22-04-2015 22:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 1,591
 
Forum-Al
21-02-2015 10:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 2,500
Post
Algert
07-11-2014 17:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 2,520
Post
Algert
06-11-2014 17:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 4,560
 
SiL3nT
25-10-2013 20:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 5,638
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 89 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur