Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
06-12-2018 14:47
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
153 35,903
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 10,694
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 30,220
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 9,759
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,253
 
Llokumi
17-12-2018 01:08
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
29 1,099
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
17-12-2018 01:07
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
75 2,653
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
16-12-2018 16:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
41 1,866
 
Llokumi
16-12-2018 16:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
15 172
 
Llokumi
16-12-2018 13:54
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
14 198
 
Llapi
15-12-2018 23:59
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
61 3,242
 
Vlerėsimi  i temave: 13 vota, 3.31 mesatarja. Llapi
15-12-2018 23:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
681 43,400
 
Llokumi
15-12-2018 18:30
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
20 495
 
legjenda
15-12-2018 13:42
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
120 9,066
 
Llapi
12-12-2018 02:55
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
51 6,145
 
Llokumi
11-12-2018 19:30
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
29 587
 
King Bardhyl
11-12-2018 09:18
nga par Shko tek postimi i fundit
49 851
 
Llokumi
10-12-2018 19:07
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
6 80
 
Llokumi
10-12-2018 16:59
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
3 74
 
Llokumi
10-12-2018 14:53
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
305 6,563
 
Llokumi
10-12-2018 13:56
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
1 80
 
Llokumi
07-12-2018 02:30
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
54 813
 
Kastrioti1443
06-12-2018 19:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
14 396
 
Albpelasgian
05-12-2018 00:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 4,785
 
Llokumi
04-12-2018 18:37
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
14 420
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1125 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur