Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 17:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 49,806
 
BLEDI_SH
21-10-2014 22:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 14,826
 
pirro
27-10-2018 20:02
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 465
 
King Bardhyl
18-10-2018 20:32
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 649
 
Davidi
15-10-2018 14:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 920
 
surnamename
29-09-2018 18:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 1,114
 
ilia spiro
09-09-2018 16:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 1,100
 
cool_shqype
16-05-2018 19:47
nga Arben93 Shko tek postimi i fundit
39 4,260
 
Kastrioti1443
01-05-2018 19:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 3,140
 
ilia spiro
23-04-2018 22:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 5,827
 
Tannhauser
21-04-2018 23:31
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
0 374
 
King Bardhyl
30-03-2018 13:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 982
 
Seminarist
15-01-2018 16:40
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
39 11,330
 
Albo
07-01-2018 10:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 730
 
pirro
16-12-2017 13:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 946
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 18:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 24,744
 
Leaf
19-04-2017 10:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 7,070
 
Mandi
06-04-2017 21:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 5,255
 
ODEON
11-02-2017 23:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 5,881
 
H2SO4
08-01-2017 23:34
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
9 2,315
 
ilia spiro
07-12-2016 18:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 1,089
 
Leaf
06-12-2016 20:20
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 1,666
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 111 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur