Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 22:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 34,296
Sondazh
Gi de Masha
30-12-2018 20:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
412 7,957
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
28-12-2018 19:50
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
239 14,821
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 21:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 49,705
 
Kastrioti1443
07-12-2018 17:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
587 11,054
 
SystemA
12-11-2018 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 651
 
SystemA
11-11-2018 12:43
nga ron Shko tek postimi i fundit
67 4,829
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-10-2018 16:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
149 15,847
Sondazh
4x4
16-10-2018 21:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
347 47,305
Sondazh
PUPA
24-09-2018 19:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 55,619
Sondazh
Romina
07-08-2018 22:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 23,886
Sondazh
J-W
18-07-2018 20:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 13,691
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 5,063
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 11,172
Sondazh
Beaute
18-07-2018 20:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 9,659
Sondazh
Urban
18-07-2018 20:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 9,184
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 19:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 5,030
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 21:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 6,585
Sondazh
Beaute
10-03-2018 16:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 162,501
 
cool_shqype
07-02-2018 23:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 4,838
Sondazh
4x4
21-01-2018 02:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 52,952
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 125 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur