Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti dhe Kultura
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
15-01-2019 13:07 Shko tek postimi i fundit
107 2,884
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Socio
27-07-2018 20:49 Shko tek postimi i fundit
17 392
Punime tė ndryshme Artistike.
nga murik
15-01-2019 01:23 Shko tek postimi i fundit
19 1,436
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
nga gladiola
16-01-2019 14:35 Shko tek postimi i fundit
400 13,371
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,333
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Mistrece
09-01-2019 21:15 Shko tek postimi i fundit
276 4,354
Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .
nga Mistrece
09-01-2019 21:15 Shko tek postimi i fundit
47 1,921
nga Elian70
09-10-2018 13:43 Shko tek postimi i fundit
127 523
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
nga Mandi
16-01-2019 07:26 Shko tek postimi i fundit
174 8,317
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
151 3,059
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 140 35,203

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur