Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
22-01-2019 18:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
31 23,797
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,114
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,315
 
Beu_Shpata
23-01-2019 22:40
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 2
 
cool_shqype
23-01-2019 21:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
606 15,455
 
Viking
22-01-2019 21:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 396
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
19-01-2019 22:26
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
302 21,894
 
Loreal
01-01-2019 21:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 5,077
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-12-2018 15:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
337 55,854
 
{A_N_G_E_L_69}
16-12-2018 17:25
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
28 5,674
 
Fshatari
16-12-2018 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 79
 
Dodon
07-12-2018 22:56
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
38 4,475
 
Gi de Masha
05-12-2018 23:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 176
 
BARAT
25-11-2018 22:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 3,417
 
Beast
17-11-2018 15:19
nga Beast Shko tek postimi i fundit
9 337
 
Mandi
09-11-2018 18:31
nga Beast Shko tek postimi i fundit
25 6,013
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-11-2018 08:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 1,983
 
Fshatari
18-10-2018 20:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 342
 
Elita 5 (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
09-10-2018 07:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
33 7,281
 
Llapi
05-10-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 1,274
 
Elian70
18-09-2018 14:34
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
26 1,726
 
Dredhza
17-09-2018 17:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 881
 
Gi de Masha
17-09-2018 16:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 419
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 173 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur