Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga doganieri
08-11-2019 21:36 Shko tek postimi i fundit
131 1,011
32 1,361

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 08:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 110,126
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 84,109
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 13,840
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
16-11-2019 20:48
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
207 35,300
 
Agim Metbala
16-11-2019 14:49
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
245 11,730
 
Eden
14-11-2019 09:03
nga Eden Shko tek postimi i fundit
270 39,781
 
Ajana87
12-11-2019 21:28
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
10 383
 
ChocolatE_DiamonD
10-11-2019 16:24
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
582 97,805
 
Agim Metbala
08-11-2019 18:24
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
946 110,005
 
Mano
18-10-2019 14:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 182
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Puhiza
16-10-2019 01:36
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
72 14,631
 
Mano
14-10-2019 20:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 18,195
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
18-09-2019 19:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
177 27,875
 
Lea
15-09-2019 09:57
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
43 5,641
 
ajzberg
09-09-2019 05:40
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
13 831
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
01-09-2019 21:57
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
394 58,649
 
Onyx
09-08-2019 23:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 181
 
endrraime
09-08-2019 02:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
37 7,987
 
the admiral
17-07-2019 14:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
970 141,049
 
Gi de Masha
16-07-2019 20:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 3,567
 
Beu_Shpata
03-07-2019 14:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 2,108
 
ODEON
19-06-2019 11:55
nga zigur Shko tek postimi i fundit
17 3,367
 
Mandi
16-06-2019 21:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,535
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 259 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur