Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga ana_gend
15-10-2019 14:28 Shko tek postimi i fundit
18 533
Punime tė ndryshme Artistike.
13-10-2019 18:59 Shko tek postimi i fundit
20 1,599

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 13:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 6,918
 
Skydive
26-08-2018 15:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 33,987
 
Erdhi Dimri
28-09-2019 23:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
121 5,711
Sondazh
Angel69
18-08-2019 16:17
nga par Shko tek postimi i fundit
73 8,840
 
Mandi
18-08-2019 01:02
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 2,634
 
Mandi
11-03-2019 10:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 975
 
Fshatari
14-02-2019 20:31
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 697
 
Gi de Masha
28-10-2018 21:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 618
 
Kurt
10-10-2018 12:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
52 6,281
 
Gi de Masha
07-10-2018 20:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 737
 
Elian70
24-09-2018 07:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 3,487
 
cool_shqype
04-09-2018 21:32
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
94 9,092
 
Mandi
08-08-2018 10:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 1,047
 
Leaf
15-07-2018 08:32
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
76 9,538
 
Rex
07-07-2018 17:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 7,804
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
02-07-2018 20:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 3,608
 
Fshatari
07-04-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,263
 
Sopoti
21-03-2018 10:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 1,416
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
cool_shqype
03-01-2018 13:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 851
 
Mandi
04-12-2017 08:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,540
 
Mandi
10-11-2017 16:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 7,102
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 77 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur