Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,915
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,834
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,213
 
cool_shqype
23-11-2018 18:42
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 411
 
Fshatari
23-11-2018 17:25
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
12 1,148
 
King Bardhyl
23-11-2018 05:57
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
81 6,187
 
Fshatari
18-11-2018 14:49
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 710
 
Beu_Shpata
16-11-2018 14:55
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 201
 
Kastrioti1443
10-11-2018 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 1,553
 
cool_shqype
06-11-2018 20:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 703
 
Mandi
06-11-2018 07:32
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 386
 
Fshatari
03-11-2018 15:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 990
 
Duaje Siveten
01-11-2018 20:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 422
 
Duaje Siveten
01-11-2018 19:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 1,270
 
Mandi
27-10-2018 20:56
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
66 3,752
 
Mandi
22-10-2018 06:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
150 10,417
 
Duaje Siveten
21-10-2018 11:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
103 23,411
 
cool_shqype
19-10-2018 18:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 1,473
 
Mandi
15-10-2018 16:06
nga Venom Shko tek postimi i fundit
44 3,928
 
cool_shqype
13-10-2018 01:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 1,680
 
Beu_Shpata
07-10-2018 19:44
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
52 3,942
 
Mandi
05-10-2018 15:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 6,497
 
Mandi
05-10-2018 05:17
nga par Shko tek postimi i fundit
9 2,942
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1029 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur