Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,915
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,834
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,213
 
Fshatari
05-07-2019 13:36
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 290
 
Onyx
05-07-2019 09:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 198
 
Mandi
03-07-2019 14:42
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
5 312
 
cool_shqype
01-07-2019 23:02
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 268
 
Fshatari
01-07-2019 21:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
22 708
 
Fshatari
30-06-2019 22:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 585
 
Kastrioti1443
30-06-2019 00:01
nga Zana Shko tek postimi i fundit
37 807
 
Pirati
24-06-2019 23:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
149 3,612
 
ana_gend
23-06-2019 11:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 651
 
Kastrioti1443
20-06-2019 13:07
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 478
 
Fshatari
18-06-2019 16:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 617
 
Guest88
16-06-2019 10:04
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
3 466
 
juke
15-06-2019 05:50
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 374
 
Mandi
14-06-2019 15:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 1,361
 
cool_shqype
12-06-2019 23:22
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 512
 
Kastrioti1443
10-06-2019 09:34
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 445
 
cool_shqype
07-06-2019 19:14
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 343
 
Kastrioti1443
06-06-2019 10:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 575
 
cool_shqype
04-06-2019 16:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 373
 
Fshatari
02-06-2019 21:22
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 430
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 1029 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur