Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,915
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,834
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,213
 
peshkaqeni33
02-03-2012 12:23
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
103 22,321
 
Brari
28-02-2012 15:11
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,307
 
Brari
24-02-2012 10:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,323
 
SERAFIM DILO
21-02-2012 01:27
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
0 1,101
 
juanito02
19-02-2012 12:55
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
3 1,349
Thumbs up
iDeA
16-02-2012 21:18
nga EDI.RAMA Shko tek postimi i fundit
1 1,056
Smile
iDeA
16-02-2012 21:06
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,078
 
Brari
12-02-2012 17:00
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
2 1,794
 
Brari
12-02-2012 05:28
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,225
 
Brari
11-02-2012 18:43
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
1 1,107
 
PLAKU
10-02-2012 20:50
nga Brari Shko tek postimi i fundit
9 4,776
 
Brari
10-02-2012 04:06
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 3,171
 
3d1
01-02-2012 19:17
nga BATO Shko tek postimi i fundit
5 1,503
 
daniel00
23-01-2012 00:47
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 2,013
 
Irfan CANA
08-01-2012 09:40
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
2 1,337
 
Morrison
20-12-2011 08:56
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
25 4,751
 
Mandi
01-12-2011 05:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,849
 
Esther
04-11-2011 16:26
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
38 7,120
 
peshkaqeni33
15-10-2011 22:29
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
18 5,407
 
peshkaqeni33
23-09-2011 14:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 7,428
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1001 to 1020 of 1029 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur