Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Konstantin
21-09-2019 08:32
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
91 23,874
Sondazh
juke
25-08-2019 11:53
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,033
 
Gersjana
01-07-2019 21:37
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
124 23,029
 
Onyx
14-05-2019 13:36
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
2 392
 
daniel00
29-04-2019 20:37
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
8 3,857
 
endrraime
30-03-2019 15:55
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
38 6,905
 
Ervisolda
11-01-2019 12:15
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
219 28,813
 
Gersjana
17-07-2018 21:16
nga magnus Shko tek postimi i fundit
128 17,255
 
daniel00
04-07-2017 21:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
62 13,146
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Onyx
04-07-2017 20:36
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
126 13,871
 
daniel00
01-04-2017 18:43
nga xhori Shko tek postimi i fundit
11 5,021
 
Gersjana
29-03-2017 23:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
225 27,209
 
daniel00
31-12-2016 20:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 16,715
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
 
Gersjana
05-11-2015 18:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 7,341
 
daniel00
19-08-2015 13:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 5,345
 
Puhiza
09-07-2015 17:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 11,839
 
daniel00
04-02-2015 11:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 5,812
 
Gersjana
02-01-2015 13:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 5,330
 
Si Bora
29-11-2014 16:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 8,248
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 47 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur