Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
01-10-2019 08:53
nga Bogota Shko tek postimi i fundit
504 130,119
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
30-09-2019 09:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
133 63,695
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 151,722
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 155,158
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
20-10-2019 00:25
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
527 48,259
 
cool_shqype
19-10-2019 18:41
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
291 40,890
 
Lea
19-10-2019 11:49
nga Esther Shko tek postimi i fundit
313 11,574
 
Elian70
07-10-2019 18:58
nga Eden Shko tek postimi i fundit
44 3,082
 
Leaf
04-10-2019 18:44
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
54 9,118
 
Leaf
03-10-2019 14:28
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
126 2,513
 
bina
02-10-2019 15:02
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
139 12,365
 
Si Bora
01-10-2019 19:03
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
186 4,160
 
ARIS
01-10-2019 17:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
99 20,358
 
Onyx
29-09-2019 18:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
73 1,676
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Ice
29-09-2019 16:53
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
104 4,739
 
daniel00
28-09-2019 06:17
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
16 1,689
 
thirsty
28-09-2019 05:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
263 27,062
 
Lepurushja vogel
26-09-2019 22:30
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
132 9,385
 
Beaute
26-09-2019 22:18
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
432 36,870
 
Kasėmi
26-09-2019 16:18
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
6 145
 
Mandi
26-09-2019 15:34
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
156 17,491
 
Angel69
21-09-2019 11:23
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
1,020 23,482
Red face
Eden
21-09-2019 01:31
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
65 1,113
 
SmiLey
14-09-2019 13:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
247 14,455
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur