Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,517
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 12:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 101,224
 
cool_shqype
22-11-2018 03:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 764
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 14:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 13,825
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 9,772
Wink
Mandi
18-09-2018 20:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 69,674
 
Fshatari
25-08-2018 18:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 954
Sondazh
Khaleesi
16-07-2018 23:17
nga magnus Shko tek postimi i fundit
68 10,444
 
Fshatari
24-06-2018 17:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,123
 
Gi de Masha
13-06-2018 22:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 777
 
Fshatari
30-05-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 1,260
 
Mandi
29-05-2018 08:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 1,035
 
Beaute
26-05-2018 23:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
262 29,106
 
Gi de Masha
24-05-2018 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,867
 
Edvin83
12-04-2018 21:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
18 4,658
 
Onyx
10-04-2018 21:49
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 2,471
 
Mandi
02-04-2018 01:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 1,672
 
Mandi
17-03-2018 14:32
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 923
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 22:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 30,177
 
Oqeani
04-12-2017 13:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 1,720
 
Mano
18-11-2017 04:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 5,314
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur