Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,544
 
Rita06
01-11-2017 11:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
17 1,822
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 13:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 19,825
Post
Beaute
25-08-2017 19:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 5,858
 
Beaute
31-07-2017 05:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 23,140
 
Mandi
29-07-2017 13:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 2,121
 
Duaje Siveten
21-07-2017 17:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 1,138
 
Onyx
05-07-2017 20:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 1,136
 
Akrepi
04-07-2017 22:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 1,524
 
CERMENIKASI
10-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
9 2,164
 
CERMENIKASI
11-04-2017 11:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 1,824
 
Gon!
27-12-2016 19:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 3,436
 
Fshatari
29-09-2016 00:40
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
3 2,558
 
Leaf
24-09-2016 12:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
2 1,739
 
BLEDI_SH
23-06-2016 08:10
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
53 9,473
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 17:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 2,924
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 12:49
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 2,607
 
Leaf
25-03-2016 14:27
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 1,781
 
Damastion
26-02-2016 03:55
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
0 1,302
 
Mano
22-02-2016 14:43
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
29 8,596
 
Gon!
13-02-2016 22:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 9,279
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur