Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,526
 
Firewall
29-07-2012 17:50
nga spartakos Shko tek postimi i fundit
32 9,888
 
El_CuLpable
24-05-2012 03:38
nga El_CuLpable Shko tek postimi i fundit
0 1,076
 
fegi
30-04-2012 22:24
nga Dardan.Ks Shko tek postimi i fundit
1 3,579
 
Marina
31-10-2011 21:46
nga Mano Shko tek postimi i fundit
17 4,367
 
Korca (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
23-01-2011 00:11
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
24 7,332
 
Beaute
09-01-2011 14:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 2,646
Thumbs up
PuffetiNa
06-01-2011 14:19
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,788
 
Beaute
20-10-2010 16:40
nga Viktoria Shko tek postimi i fundit
1 1,879
 
Tema ėshtė lėvizur: Mire se vini ne sofren korcare!
gladiola
- - -
 
r00t
20-07-2010 19:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 2,112
 
Beaute
20-07-2010 14:41
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
5 1,435
 
PuffetiNa
04-05-2010 07:23
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,498
 
OnLy
17-03-2010 14:00
nga Mikela Shko tek postimi i fundit
1 1,569
 
r00t
11-02-2010 01:06
nga endrilejladesign Shko tek postimi i fundit
2 2,113
 
r00t
14-10-2009 16:16
nga Ana Shko tek postimi i fundit
1 1,591
 
r00t
19-09-2009 00:04
nga r00t Shko tek postimi i fundit
0 1,389
 
r00t
23-03-2009 19:02
nga r00t Shko tek postimi i fundit
0 1,712
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 141 to 157 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur