Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Bektashi Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Bektashi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ymer prizreni
18-11-2019 21:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 2,927
 
Leaf
10-11-2018 01:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 9,186
 
ymer prizreni
22-03-2018 17:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
6 4,606
 
Fshatari
29-12-2017 23:17
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 4,203
 
Mandi
23-03-2017 16:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
70 34,263
 
ymer prizreni
06-02-2016 07:26
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
36 12,579
 
Semiku
26-06-2015 04:07
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
3 4,374
 
SmiLey
10-01-2015 01:57
nga Ema Shko tek postimi i fundit
20 12,442
 
ymer prizreni
08-03-2014 23:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
22 7,135
 
ymer prizreni
26-10-2013 18:01
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
82 22,559
 
ymer prizreni
14-05-2013 12:25
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
4 2,562
 
Qafir Arnaut
19-03-2013 02:24
nga Qafir Arnaut Shko tek postimi i fundit
0 2,057
 
ymer prizreni
16-03-2013 16:07
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
35 7,422
 
ymer prizreni
26-09-2012 16:38
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
12 3,593
 
ymer prizreni
13-09-2012 16:41
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
10 3,439
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ymer prizreni
10-09-2012 09:28
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
26 7,558
 
ymer prizreni
20-08-2012 18:39
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
13 4,614
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ymer prizreni
10-07-2012 22:38
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
4 3,066
 
ymer prizreni
12-06-2012 10:15
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
18 5,069
 
ymer prizreni
09-06-2012 09:11
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
61 13,613
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 34 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur