Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga ana_gend
07-11-2019 10:47 Shko tek postimi i fundit
18 534
Punime tė ndryshme Artistike.
09-11-2019 18:02 Shko tek postimi i fundit
20 1,606

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 14:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 7,086
 
Skydive
26-08-2018 16:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 34,897
 
Kastrioti1443
02-11-2019 09:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
193 3,057
 
Kastrioti1443
28-10-2019 14:25
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
2 83
 
Gi de Masha
28-10-2019 08:30
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
15 146
 
Erdhi Dimri
29-09-2019 00:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
121 6,012
Sondazh
Angel69
18-08-2019 17:17
nga par Shko tek postimi i fundit
73 9,014
 
Mandi
18-08-2019 02:02
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 2,694
 
Mandi
11-03-2019 10:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 997
 
Fshatari
14-02-2019 21:31
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 711
 
Gi de Masha
28-10-2018 21:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 634
 
Kurt
10-10-2018 13:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
52 6,416
 
Gi de Masha
07-10-2018 21:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 757
 
Elian70
24-09-2018 08:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 3,518
 
cool_shqype
04-09-2018 22:32
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
94 9,257
 
Mandi
08-08-2018 11:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 1,070
 
Leaf
15-07-2018 09:32
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
76 9,615
 
Rex
07-07-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 7,869
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
02-07-2018 21:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 3,656
 
Fshatari
07-04-2018 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,284
 
Sopoti
21-03-2018 10:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 1,435
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 80 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur