Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Artet Figurative Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Artet Figurative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ana_gend
07-11-2019 10:47
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
130 6,912
 
Robbery
01-08-2019 12:22
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
110 16,741
 
Skydive
27-07-2018 20:49
nga Socio Shko tek postimi i fundit
51 13,022
 
busavata
24-01-2018 14:46
nga busavata Shko tek postimi i fundit
21 8,899
 
Fshatari
18-09-2016 05:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,800
Talking
Robbery
25-11-2015 13:02
nga holluwoodundead Shko tek postimi i fundit
17 8,777
 
Nova_Design
12-08-2014 02:11
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 2,969
 
yllbardh
23-07-2014 10:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
3 3,497
 
Loreal
21-06-2014 12:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 13,524
 
daniel00
08-12-2013 14:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
7 4,193
 
Robbery
23-11-2013 00:01
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
0 2,331
 
YOKO
28-09-2013 10:57
nga Persona Shko tek postimi i fundit
24 12,248
 
Skydive
23-04-2013 13:21
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
72 22,369
 
Askushi
28-09-2012 16:58
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 10,097
Post
SEa
05-02-2011 21:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 3,023
 
Beaute
13-07-2010 11:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
1 4,118
 
PuffetiNa
12-05-2010 08:21
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
9 7,592
 
Firewall
27-03-2010 16:01
nga Lela Shko tek postimi i fundit
7 6,503
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 18 of 18 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur