Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Askushi
18-04-2019 00:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 7,597
 
ajzberg
15-02-2019 11:27
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 535
 
ODEON
23-10-2018 14:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
27 4,218
 
gurax
21-10-2018 20:42
nga Adea Shko tek postimi i fundit
32 9,365
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
21-10-2018 20:24
nga Adea Shko tek postimi i fundit
51 17,298
 
Venom
21-05-2018 15:11
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 1,692
 
Askushi
20-05-2018 07:41
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
1 3,383
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
20-05-2018 07:28
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
5 3,771
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-02-2013 16:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 6,794
 
Askushi
29-09-2012 16:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 3,337
 
Askushi
14-09-2012 01:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 2,946
 
Askushi
13-09-2012 22:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,233
 
Askushi
13-09-2012 22:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,572
 
Askushi
13-09-2012 22:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 2,031
 
Askushi
13-09-2012 21:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,036
 
Askushi
13-09-2012 21:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 3,760
 
Askushi
13-09-2012 21:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 7,201
 
Askushi
13-09-2012 21:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 5,663
 
Askushi
13-09-2012 21:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 3,733
 
Askushi
13-09-2012 20:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,166
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 28 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur