Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
13-08-2019 00:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 42,608
 
Xhenet
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 14,133
 
Alkoma
09-08-2018 05:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,337
Smile
Alkoma
16-06-2018 14:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 91,768
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 28,207
 
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 17,381
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 21:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,695
 
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,409
 
Alkoma
15-04-2011 18:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,578
 
Tannhauser
14-11-2019 15:31
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 754
 
SmiLey
10-09-2019 14:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 15,545
 
Llapi
20-08-2019 22:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 2,598
 
pirro
- - -
Sondazh
Alkoma
28-06-2019 09:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
245 42,487
 
Llapi
08-06-2019 21:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 533
 
Mandi
09-05-2019 22:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 331
 
Llapi
03-05-2019 18:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 274
 
Mano
05-04-2019 19:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 229
 
Heily
18-01-2019 05:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,840
 
Fshatari
13-12-2018 14:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 348
 
Mandi
08-12-2018 20:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,390
 
Llapi
16-11-2018 21:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 708
 
Fshatari
10-11-2018 20:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,934
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,127
 
Fshatari
02-09-2018 15:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,706
 
Onyx
09-08-2018 07:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 2,335
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 21:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 56,160
 
Alkoma
13-05-2018 04:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 7,091
 
Mandi
06-05-2018 08:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,702
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 223 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur