Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Mbi forumin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!
20-12-2018 18:14 Shko tek postimi i fundit
46 792

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mbi forumin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
01-12-2016 20:17
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
158 51,200
 
Mandi
30-04-2015 03:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 4,363
 
Mandi
30-04-2015 03:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 4,852
Thumbs up
Mandi
03-02-2011 18:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 5,726
Sondazh
Sondazh: Vbulletin vs xenforo (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
13-11-2019 03:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 1,352
 
Mandi
12-11-2019 14:40
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
69 2,055
 
legjenda
03-11-2019 20:06
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
3 150
 
Mandi
29-10-2019 08:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
108 10,723
 
Gi de Masha
26-10-2019 21:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 96
 
Erdhi Dimri
15-10-2019 01:11
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
22 1,681
 
Tema ėshtė lėvizur: King-Kongu... Monster apo moderator?
peshkaqeni33
- - -
 
Ice
23-09-2019 07:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
58 1,140
 
Mandi
15-09-2019 18:29
nga drague Shko tek postimi i fundit
33 1,725
 
Bad_Teacher
26-08-2019 14:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
23 964
 
Tema ėshtė lėvizur: elita M
SystemA
- - -
 
Llapi
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Qenka fshirė kjo temė!
Gi de Masha
- - -
 
Llapi
- - -
 
thirsty
17-07-2019 14:20
nga Regina Shko tek postimi i fundit
23 671
 
Mandi
30-06-2019 11:29
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
4 275
 
Gi de Masha
19-06-2019 20:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 1,057
 
Viking
02-06-2019 16:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
4 572
 
magnus
26-05-2019 19:11
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
130 2,565
 
Mandi
08-05-2019 21:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 3,614
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 167 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur