Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
10-06-2019 17:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
369 58,871
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,496
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 41,351
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 12,800
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,461
 
Mandi
16-06-2019 22:04
nga AAO Shko tek postimi i fundit
567 13,111
 
Llapi
16-06-2019 20:28
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
45 894
 
Llapi
16-06-2019 20:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
134 7,636
 
Llapi
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
15-06-2019 23:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
195 10,069
 
Llapi
15-06-2019 19:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
118 5,027
 
Besoja
15-06-2019 16:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 188
 
Llapi
15-06-2019 07:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
87 1,389
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
14-06-2019 19:45
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
961 87,199
 
Gi de Masha
13-06-2019 19:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 102
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
13-06-2019 19:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
117 21,024
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
12-06-2019 19:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
77 1,890
 
Gi de Masha
- - -
 
Rrjeti
11-06-2019 00:24
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
8 227
 
Gi de Masha
10-06-2019 20:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
169 6,435
 
Llapi
09-06-2019 23:11
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
252 6,700
 
Llapi
09-06-2019 20:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 1,378
 
pirro
08-06-2019 10:24
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 81
 
Llapi
08-06-2019 10:08
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
141 15,831
 
Gi de Masha
06-06-2019 23:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 127
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1252 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur