Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 29,210
 
Angel69
25-04-2019 18:00
nga Socio Shko tek postimi i fundit
39 2,331
 
HTFengineer
25-04-2019 05:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
6 109
 
Erdhi Dimri
22-04-2019 17:32
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 117
 
Kastrioti1443
22-04-2019 17:27
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 400
 
Kastrioti1443
21-04-2019 15:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
81 1,773
 
Mano
15-04-2019 22:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
11 328
 
Mandi
14-04-2019 14:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
51 9,213
 
edlin
14-04-2019 09:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 465
 
Onyx
12-04-2019 18:47
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
15 1,756
 
Gi de Masha
08-04-2019 19:59
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
137 17,846
 
par
06-04-2019 14:14
nga par Shko tek postimi i fundit
785 19,777
 
pirro
03-04-2019 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 529
 
Gi de Masha
03-04-2019 09:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 7,153
 
Kastrioti1443
29-03-2019 04:21
nga par Shko tek postimi i fundit
4 360
 
Gi de Masha
27-03-2019 23:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Gi de Masha
27-03-2019 23:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
5 187
 
par
27-03-2019 19:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
102 3,042
 
Onyx
27-03-2019 13:13
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Gi de Masha
25-03-2019 18:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 266
 
Mandi
22-03-2019 16:26
nga lenci Shko tek postimi i fundit
2 143
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1077 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur