Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
25 749

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 43,519
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 32,602
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 25,750
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
04-06-2019 22:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
249 37,353
 
Fshatari
08-05-2019 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 219
 
Fshatari
03-05-2019 10:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 128
 
Onyx
02-05-2019 18:21
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
122 1,985
 
Onyx
01-05-2019 07:38
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 147
 
Onyx
01-04-2019 09:15
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 467
Sondazh
rolex
30-03-2019 08:32
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
125 7,592
 
Onyx
28-03-2019 20:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 103
 
xperson
25-03-2019 22:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 186
 
par
19-03-2019 16:31
nga lenci Shko tek postimi i fundit
16 1,417
 
Mandi
19-02-2019 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 382
 
Fshatari
18-01-2019 23:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 540
 
Fshatari
15-01-2019 17:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 180
 
Fshatari
12-01-2019 22:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 134
 
kanina
11-01-2019 15:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,544
Thumbs up
iDeA
27-12-2018 12:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,438
 
Mandi
05-12-2018 06:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,638
 
Fshatari
23-11-2018 09:56
nga par Shko tek postimi i fundit
17 3,365
 
Rita06
15-11-2018 11:33
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
36 1,143
 
Dredhza
11-11-2018 17:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 609
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur