Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga SystemA
14-06-2019 23:50 Shko tek postimi i fundit
14 3,722
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga SystemA
19-05-2019 15:05 Shko tek postimi i fundit
14 911

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
14-07-2019 14:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
408 60,702
 
Fshatari
09-07-2019 16:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 118
 
AAO
07-07-2019 11:10
nga AAO Shko tek postimi i fundit
27 611
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-07-2019 11:30
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
675 83,328
 
Venom
29-06-2019 17:41
nga Venom Shko tek postimi i fundit
385 21,885
 
Fshatari
20-06-2019 06:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 343
 
AAO
15-06-2019 16:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 7,859
 
Venom
11-06-2019 00:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
230 9,116
 
Rex
09-06-2019 21:03
nga AAO Shko tek postimi i fundit
123 11,159
 
the admiral
09-06-2019 12:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
601 83,366
 
Urban
26-05-2019 19:47
nga AAO Shko tek postimi i fundit
524 77,725
 
legjenda
15-05-2019 10:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 163
 
Peshku i Kuq
12-05-2019 19:38
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
231 22,757
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
28-04-2019 23:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
635 92,355
 
drague
16-03-2019 20:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 467
 
USA NR1
10-02-2019 19:26
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
290 43,782
Cool
ose.al
13-01-2019 12:57
nga ose.al Shko tek postimi i fundit
0 251
 
Venom
22-12-2018 12:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 1,060
 
Venom
05-12-2018 21:58
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
37 1,321
 
Fshatari
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 235 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur