Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
15-06-2019 20:15
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
121 5,060
 
Jolene
17-06-2019 08:39
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
523 11,482
 
Performer
17-06-2019 08:20
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
122 1,861
 
Beaute
17-06-2019 00:53
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
86 1,241
 
Gi de Masha
16-06-2019 23:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
86 6,530
 
Gi de Masha
16-06-2019 22:16
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
91 1,921
 
Rexhina
16-06-2019 21:46
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
318 29,598
 
cool_shqype
16-06-2019 19:30
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
327 3,115
 
Si Bora
16-06-2019 15:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
414 10,144
 
Mistrece
16-06-2019 15:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
164 4,124
 
Akrepi
16-06-2019 14:34
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
700 19,509
 
Onyx
15-06-2019 21:22
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
328 16,553
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
15-06-2019 20:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
324 34,185
 
Akrepi
15-06-2019 12:56
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
840 16,325
 
Viking
14-06-2019 22:40
nga Viking Shko tek postimi i fundit
31 607
 
The ICEman
14-06-2019 19:29
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1,007 15,735
 
Zana
14-06-2019 12:14
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,000 16,608
 
Onyx
14-06-2019 09:54
nga Meri Shko tek postimi i fundit
68 6,861
 
Gi de Masha
14-06-2019 09:21
nga Meri Shko tek postimi i fundit
704 77,943
 
Gi de Masha
14-06-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 7,522
 
Gi de Masha
13-06-2019 00:32
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
286 25,513
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 709 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur