Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
26-04-2019 09:55
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
793 77,275
 
Dredhza
25-04-2019 12:17
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
4 337
 
Hawk
24-04-2019 21:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
493 48,611
 
Xhuljan
21-04-2019 20:57
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
72 6,845
 
SystemA
15-04-2019 16:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
257 28,584
 
land
09-04-2019 00:21
nga land Shko tek postimi i fundit
1 76
 
Onyx
30-03-2019 10:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 157
 
Onyx
29-03-2019 19:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 107
 
Dredhza
29-03-2019 09:20
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 119
 
Onyx
25-03-2019 21:56
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
22 591
 
Mandi
10-02-2019 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 131
 
Mandi
31-01-2019 23:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
116 19,686
 
Dredhza
10-01-2019 20:07
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 318
 
Ajnej
05-01-2019 14:33
nga Viking Shko tek postimi i fundit
328 35,279
 
Fshatari
07-12-2018 21:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 217
 
Jame
23-11-2018 07:05
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 395
 
Mandi
05-11-2018 22:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 499
 
Rex
03-11-2018 20:15
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
10 756
 
legjenda
20-10-2018 00:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
146 11,773
 
YOKO
21-08-2018 02:52
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
72 6,514
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 162 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur