Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,099
 
Puhiza
14-07-2019 15:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 431
 
drague
07-07-2019 08:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 5,214
 
Erdhi Dimri
04-07-2019 23:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
256 8,656
 
Mandi
30-06-2019 21:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
481 108,497
 
Mandi
15-06-2019 20:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Kurt
15-06-2019 07:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 4,393
 
Persona
08-05-2019 18:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
141 29,883
 
Onyx
08-05-2019 14:08
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
21 303
Arrow
Mandi
19-03-2019 06:54
nga Socio Shko tek postimi i fundit
400 39,648
 
cool_shqype
15-03-2019 20:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 234
 
edlin
05-03-2019 18:48
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
44 1,059
 
r00t
20-02-2019 23:06
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
668 98,758
 
Gon!
09-02-2019 22:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 2,975
 
Fshatari
06-01-2019 16:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 254
 
King Bardhyl
12-12-2018 06:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 1,009
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 12:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 93,859
 
cool_shqype
22-11-2018 03:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 698
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 14:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 13,085
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 8,361
Wink
Mandi
18-09-2018 20:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 65,072
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 153 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur