Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
25-12-2018 08:01
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
83 35,026
 
Jeta
28-10-2018 09:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 11,740
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 5,177
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 77,775
 
Alkoma
05-11-2016 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 23,427
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 14,487
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,010
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 3,544
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,800
 
Llapi
13-04-2019 22:55
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
8 1,283
 
Mano
05-04-2019 18:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 78
 
SmiLey
02-02-2019 20:25
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
55 12,865
 
Heily
18-01-2019 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,415
 
Fshatari
13-12-2018 13:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 225
 
Mandi
08-12-2018 19:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 1,870
 
Llapi
16-11-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 458
 
Fshatari
10-11-2018 19:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,620
 
Mandi
03-11-2018 22:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 876
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,365
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 1,875
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 50,686
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 5,924
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 4,795
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 2,018
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 2,883
 
Gon!
05-05-2018 10:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 3,229
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 09:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 11,858
 
Gon!
05-05-2018 09:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 16,324
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 07:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 5,380
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 218 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur