Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
25-04-2019 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
538 115,955
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 107,935
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 37,270
 
Llapi
26-04-2019 11:45
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
4 102
 
Mandi
26-04-2019 10:31
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
271 4,924
 
Kastrioti1443
25-04-2019 17:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 551
 
Lina
23-04-2019 09:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 88
 
Lina
23-04-2019 09:17
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 30
 
Mandi
22-04-2019 18:17
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 288
 
Lina
22-04-2019 12:16
nga Lina Shko tek postimi i fundit
0 54
 
Kastrioti1443
21-04-2019 17:14
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
16 420
 
Mandi
19-04-2019 17:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
113 2,332
 
Baki
15-04-2019 22:29
nga Baki Shko tek postimi i fundit
2 121
 
Kastrioti1443
15-04-2019 18:27
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 136
 
Kastrioti1443
14-04-2019 17:11
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 85
 
Gi de Masha
11-04-2019 18:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 588
 
Mandi
10-04-2019 18:52
nga par Shko tek postimi i fundit
20 276
 
Mano
09-04-2019 16:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 81
 
Mandi
06-04-2019 14:08
nga par Shko tek postimi i fundit
12 236
 
ODEON
03-04-2019 21:54
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
26 3,301
 
Kastrioti1443
02-04-2019 11:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
38 1,017
 
Mandi
31-03-2019 15:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 386
 
ODEON
26-03-2019 20:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
814 45,944
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1912 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur