Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 21:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 45,171
Sondazh
Beaute
23-08-2019 20:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
263 23,026
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
23-08-2019 20:02
nga Darli Shko tek postimi i fundit
35 6,865
 
SystemA
23-08-2019 19:58
nga Darli Shko tek postimi i fundit
91 8,003
Sondazh
4x4
20-08-2019 10:02
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
361 63,990
 
Llapi
18-08-2019 22:35
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 707
Sondazh
Beaute
11-08-2019 23:08
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
270 35,396
Sondazh
Kryeplaku
11-08-2019 20:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
46 6,922
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alkoma
11-08-2019 14:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,816
Sondazh
Romina
05-08-2019 13:08
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
503 43,597
Sondazh
Llapi
27-05-2019 09:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 874
Sondazh
Mandi
22-05-2019 05:24
nga par Shko tek postimi i fundit
90 13,768
Sondazh
4x4
23-04-2019 16:32
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
243 22,154
Sondazh
Heily
23-04-2019 09:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 6,468
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-04-2019 08:23
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
151 19,110
Sondazh
Beaute
22-04-2019 08:16
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
733 197,426
Sondazh
Romina
22-04-2019 08:14
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
237 31,793
Sondazh
daniel00
05-03-2019 14:15
nga Baki Shko tek postimi i fundit
197 23,720
Sondazh
4x4
18-02-2019 02:12
nga Baki Shko tek postimi i fundit
548 66,435
Sondazh
Beaute
16-02-2019 17:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
224 32,016
Sondazh
Urban
16-02-2019 08:37
nga Viking Shko tek postimi i fundit
76 11,591
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 127 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur