Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,486
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,915
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,445
 
cool_shqype
25-09-2018 01:44
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 714
 
Fshatari
20-09-2018 15:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 1,353
 
Kastrioti1443
15-09-2018 21:23
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
31 3,039
 
cool_shqype
13-09-2018 14:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 626
 
Mandi
13-09-2018 03:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 1,797
 
Kastrioti1443
11-09-2018 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 1,156
 
Mandi
10-09-2018 10:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
22 2,771
 
Mandi
07-09-2018 18:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 1,369
 
Mandi
04-09-2018 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
127 10,088
 
Noellag
31-08-2018 13:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 1,657
 
Mandi
28-08-2018 23:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 9,433
 
Kastrioti1443
28-08-2018 14:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 2,000
 
Puhiza
28-08-2018 06:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 1,376
 
Mandi
27-08-2018 16:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
370 26,401
 
Kastrioti1443
26-08-2018 17:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
20 2,751
 
Mandi
18-08-2018 11:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 4,334
 
Fshatari
17-08-2018 19:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 618
 
Onyx
09-08-2018 06:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
155 11,692
 
Kastrioti1443
02-08-2018 00:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
76 5,058
 
Duaje Siveten
29-07-2018 14:22
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 451
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1007 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur