Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,486
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,915
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,445
 
cool_shqype
20-05-2019 14:01
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 171
 
Fshatari
20-05-2019 12:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
24 517
 
Fshatari
20-05-2019 12:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 168
 
Onyx
12-05-2019 11:00
nga par Shko tek postimi i fundit
10 420
 
Mandi
09-05-2019 21:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 216
 
cool_shqype
09-05-2019 15:50
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
31 516
 
Gi de Masha
09-05-2019 15:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
19 5,134
 
Onyx
07-05-2019 14:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 248
 
Fshatari
04-05-2019 19:07
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 272
 
cool_shqype
04-05-2019 09:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 937
 
Fshatari
03-05-2019 16:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 182
 
Fshatari
03-05-2019 09:10
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
30 724
 
cool_shqype
01-05-2019 13:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 233
 
Fshatari
01-05-2019 13:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
2 295
 
Gi de Masha
30-04-2019 23:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 515
 
Gi de Masha
30-04-2019 23:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 3,408
 
Fshatari
30-04-2019 18:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
2 229
 
InkuizitoriMoth
28-04-2019 19:51
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
13 467
 
Fshatari
26-04-2019 16:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
1 263
 
Onyx
26-04-2019 09:16
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 150
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 1007 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur