Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,486
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 30,915
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,445
 
Morrison
05-06-2011 21:48
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
11 3,242
 
Morrison
20-05-2011 21:47
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
1 1,265
 
Morrison
20-05-2011 13:56
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
13 2,494
 
Morrison
20-05-2011 00:25
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 1,214
 
ABORDAZH
21-04-2011 10:14
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
12 2,978
 
peshkaqeni33
15-04-2011 18:48
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
3 1,855
 
Esther
08-04-2011 11:46
nga freeman Shko tek postimi i fundit
6 3,746
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1001 to 1007 of 1007 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur