Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 19:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 3,299
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 14:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 2,558
 
lonely_lion
21-04-2019 17:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 722
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
22-03-2019 09:05
nga Baki Shko tek postimi i fundit
21 6,196
 
alexmorco
13-11-2018 01:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 2,218
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 21:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 6,282
 
Fshatari
10-12-2017 12:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,636
 
lonely_lion
27-10-2017 20:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,453
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 12:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 13,208
 
Hoxy
15-09-2016 21:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 2,391
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 21:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 5,147
Arrow
Robbery
03-06-2016 18:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
23 8,495
 
Gjeraldina
12-08-2015 23:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 2,232
 
gurax
22-06-2015 10:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 3,254
 
inc-seo
24-04-2015 20:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 2,061
 
inc-seo
23-04-2015 18:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 1,334
 
inc-seo
22-04-2015 21:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 1,480
 
Forum-Al
21-02-2015 09:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 2,393
Post
Algert
07-11-2014 16:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 2,400
Post
Algert
06-11-2014 16:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 4,284
 
SiL3nT
25-10-2013 19:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 5,432
 
gurax
28-09-2013 16:46
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 1,555
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 88 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur