Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
06-12-2018 14:47
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
153 34,523
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 10,537
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 29,480
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 9,491
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,202
 
King Bardhyl
09-12-2018 16:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
44 614
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
08-12-2018 21:29
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
74 2,430
 
Llokumi
08-12-2018 20:51
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
27 474
 
Llokumi
08-12-2018 13:54
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
304 6,217
 
Llokumi
07-12-2018 02:30
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
54 766
 
Vlerėsimi  i temave: 13 vota, 3.31 mesatarja. Llapi
06-12-2018 19:42
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
671 39,687
 
Kastrioti1443
06-12-2018 19:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
14 373
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
06-12-2018 17:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
37 1,626
 
Albpelasgian
05-12-2018 00:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 4,626
 
Llokumi
04-12-2018 18:37
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
14 376
 
iDeA
03-12-2018 06:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 1,149
 
Vlerėsimi  i temave: 12 vota, 4.33 mesatarja. Llapi
30-11-2018 20:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
238 34,514
 
Llokumi
30-11-2018 18:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
26 866
 
Llokumi
29-11-2018 18:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 284
 
Llapi
29-11-2018 04:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 3,025
 
Llokumi
28-11-2018 22:50
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 167
 
legjenda
28-11-2018 06:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 1,497
 
Llokumi
27-11-2018 18:10
nga lenci Shko tek postimi i fundit
8 204
 
pirro
27-11-2018 11:56
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 53
 
Gi de Masha
26-11-2018 09:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 110
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1119 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur